ÖZEL GÜVENLİK   HİZMETLERİNDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ                                                                                              

PROJE VE REFERANSLARIMIZ

 

A .  KAMU KURUM  KURULUŞLAR

SIRA

NO

 

KAMU KURUM  KURULUŞLARININ ADI

 

SEMT

 

İLÇE

 

İL

 
01 CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI MÜDÜRLÜĞÜ OPERA ALTINDAĞ ANKARA
02 BAŞBAKANLIK DIŞ TİCARET MÜŞTEŞARLIĞI ORTA ANADOLU İHTACATÇILAR BİRLİĞİ GENEL SEKREKETLİĞİ BALGAT ÇANKAYA ANKARA
03 ANKARA VALİLİĞİ İL ÖZEL İDARESİ ANKARA KALKINMA AJANSI BALGAT ÇANKAYA ANKARA
04 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI SIHHİYE ÇANKAYA ANKARA
05 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TOPTANCI HAL MD.LÜĞÜ YENİMAHALLE ANKARA
06 AYAŞ SOSYAL GÜVENLİK BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ AYAŞ ANKARA
07 AİLE SOSYAL YARDIM İL MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL HİZMET MERKEZİ ÇUBUK ANKARA
08 MEB İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI KIZILAY ÇANKAYA ANKARA
09 MEB DEVLET KİTAPLARI DÖNER SERMAYE MÜDÜRLÜĞÜ HASANOĞLAN ANKARA
10 MEB  HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BEŞTEPE YENİMAHALLE ANKARA
11 ANKARA VALİLİĞİ İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ YENİMAHALLE ANKARA
12 ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ 4.KADIN KONUK EVİ  MÜDÜRLÜĞÜ BAHÇELİ ÇANKAYA ANKARA
13 ANKARA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ 2.KADIN KONUK EVİ  MÜDÜRLÜĞÜ OPERA ETİMESGUT ANKARA
14 EKONOMİ BAKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ DAİ.BAŞKANLIĞI MİTHATPAŞA ÇANKAYA ANKARA
15 YUNUS EMRE VAKFI ULUS ALTINDAĞ ANKARA
16 ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ MERKEZ ÇANKIRI
17  ÇANKIRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ ÇANKIRI
18 ÇANKIRI  SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ ÇANKIRI
19 ÇANKIRI   İL KÜLTÜR VE TURİZM  MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ ÇANKIRI
20  ÇANKIRI MÜZE MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ ÇANKIRI
21 ÇANKIRI GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ ÇANKIRI
22  ÇANKIRI – KIZILIRMAK İLÇESİ DEVLET HASTANESİ KIZILIRMAK ÇANKIRI
23 ÇANKIRI ELDİVAN İLÇESİ SHÇEK REHABİLİTASYON MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ ELDİVAN ÇANKIRI
24 ÇANKIRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ANA ÇOCUK SAĞLIĞI MERKEZİ MERKEZ ÇANKIRI
25  ÇANKIRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 1 NOLU SAĞLIK OCAĞI BAŞ MERKEZ ÇANKIRI
26  ÇANKIRI İL SAĞLIK MÜD112 ACİL SAĞLIK HİZMETLER MERKEZİ MERKEZ ÇANKIRI
27 ÇANKIRI İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 1 NOLU A.S.M.DÖNER SERMAYE MERKEZ ÇANKIRI
28 ÇANKIRI ŞABANÖZÜ İLÇESİ DEVLET HASTANESİ ŞABANÖZÜ ÇANKIRI
29 ÇANKIRI  ÇERKEŞ İLÇESİ DEVLET HASTANESİ ÇERKEŞ
30 ÇANKIRI – ILGAZ İLÇESİ DEVLET HASTANESİ ILGAZ ÇANKIRI
31 ÇANKIRI – KURŞUNLU İLÇESİ DEVLET HASTANESİ KURŞUNLU ÇANKIRI
32  ÇANKIRI – ATKARACALAR İLÇESİ EVLET HASTANESİ ATKARACALAR ÇANKIRI
33  ÇANKIRI – ORTA İLÇESİ DEVLET HASTANESİ ORTA ÇANKIRI
34 İSTANBUL ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MASLAK ŞİŞLİ İSTANBUL
35 İSTANBUL ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ MASLAK ŞİŞLİ İSTANBUL
36 İSTANBUL  İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ SULTANAHMET AKSARAY İSTANBUL
37 İSTANBUL MÜZE MÜDÜRLÜĞÜ SULTANAHMET AKSARAY İSTANBUL
38 KARS  DSİ 24. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ / KARS İDARİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MERKEZ KARS
39 KARS   TARIM KIRSAL KALKINMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ MERKEZ KARS

 

 

 

 

 

B. ÖZEL SEKTÖR – İŞLETMELER

 

    SIRA

NO

 

ÖZEL SEKTÖR  İŞLETMELER

ADI

 

SEMT

 

İLÇE

 

İL

 
01  KARUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ KAVAKLIDERE ÇANKAYA ANKARA
02   DORMAK İTH-İHR. MÜM. VE DAN. TİC. LTD. ŞTİ. ODTÜ TEKNOKENT ÇANKAYA ANKARA
03  SDT UZAY VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ BİLİŞİM ÜRETİM DAN. TİC. A.Ş. TEKNOKENT ÇANKAYA ANKARA
04   DOĞU KARADENİZ TOP. GIDA İTH. MAD. PAZ. LTD.ŞTİ. ŞAŞMAZ YENİMAHALLE ANKARA
05  BATEK GIDA (LUPYY CAFEE) ÜMİTKÖY / ÇANKAYA ANKARA
06  ORJİNAL TORNA YAPI MALZEMELERİ A.Ş. SİTELER ALTINDAĞ ANKARA
07  TEKNOFİS MOBİLYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. SARAYKÖY KAZAN ANKARA
08  OSMANBEY ÇARŞISI   BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
09 AYTAŞ MADENCİLİK  ENERJİ  A.Ş. TURAN GÜNEŞ ÇANKAYA ANKARA
10  HELTAŞ İNŞ. ENERJİ A.Ş. G.O.P. ÇANKAYA ANKARA
11  ÇİFTAY İNŞ. ENERJİ A.Ş. ÇUKURAMBAR / ÇANKAYA ANKARA
 

 

C. ÖZEL SEKTÖR – KIYMETLİ MALZEME VE PATLAYICI MADDE NAKİL GÜVENLİĞİ

 

 

    SIRA

NO

                                                                                             İŞLETMELER   ADI  

SEMT

 

İLÇE

 

İL

 

 

TÜRKİYE GENELİ 81 İL İÇİN                            YETKİLENDİRİLDİK
1 KAPEKS PATLAYICI İMALAT  A.Ş. ŞABANÖZÜ ÇANKIRI
2 MADSER  PATLAYICI İMALAT  A.Ş. HASANOĞLAN ANKARA
3 HELTAŞ İNŞ. ENERJİ A.Ş. G.O.P. ÇANKAYA ANKARA
4 ÇİFTAY İNŞ. TAAH. VE TİC. A.Ş. ÇUKURAMBAR ÇANKAYA ANKARA
5 ONUR TAAHHÜT TAŞIMACILIK İNŞ.TİC.VE SAN.A.Ş. ÇANKAYA ANKARA
6 BULUT-SAN BULUT İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. MERKEZ ÇANKIRI
7 CUMAYANI MADENCİLİK İNŞ.TAAH.İTH.İHR. TİC. MAD. LTD. ŞTİ. MERKEZ KARABÜK
8 UĞUR İNŞ. TURİZM SAN. VE TİC. MADEN LTD. ŞTİ. YENİMAHALLE ANKARA
9 ONUR-SAN MADENCİLİK İNŞ. HAZ. BET. TUR. VE TAAH. LTD.ŞTİ YENİMAHALLE ANKARA
10 BEST TASARIM İNŞ. A.Ş. ÇANKAYA ANKARA
11 CEYSU İNŞ. VE TİC. A.Ş. ÇANKAYA ANKARA
12 KOÇYİĞİT İNŞ. TİC. VE NAK.LTD. ŞTİ. ÇANKAYA ANKARA
13 ANT İNŞ. MADEN SAN. A.Ş. KADIKÖY İSTANBUL
14 GÜNCEM MAD. İNŞ. VE TİC. LTD. ŞTİ. BALGAT ANKARA
15 KARADERE MADENCİLİK VE İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. MAMAK ANKARA
16 R.K.D. ENERJİ MADENCİLİK HAZ.BET. NAK. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ETİMESGUT ANKARA
17 KAYADİBİ MADENCİLİK TAŞ İNŞ.PET.MAK.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ELMADAĞ ANKARA

 

 

 

 

D.KAMU KURULUŞU – OKULLAR

S.NO PROJE   ADI SEMT İLÇE İL
01  ANADOLU İLKÖĞRETİM OKULU YENİMAHALLE ANKARA
02 ETİMESGUT SAKARYA İLKÖĞRETİM OKULU ETİMESGUT ANKARA
03 FARABİ LİSESİ AYVALI KEÇİÖREN ANKARA
04  KARAKUSUNLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BALGAT ÇANKAYA ANKARA
05  KEMAL YURTBİLİR ÖZ. EĞT. MESLEK LİSESİ AYDINLIKEVLER ALTINDAĞ ANKARA
06 FATİH SULTAN MEHMET ANADOLU LİSESİ KEÇİÖREN ANKARA
07  TÜRKKONUT EMEL ÖNAL İLKOKULU ERYAMAN ETİMESGUT ANKARA
08 YILDIRIM BEYAZIT LİSESİ ALTINDAĞ ANKARA
09  TOYGAR BÖREKÇİ İLKOKULU SUBAYEVLERİ KEÇİÖREN ANKARA
10 AFET İNAN ORTAOKULU YENİMAHALLE ANKARA
11   KENT KOOP İLKOKULU BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
12  AHMET ÇİÇEK ANADOLU TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ YENİKENT ANKARA
13 ŞEHİT MEHMET ALİ DURAK ORTAOKULU ŞENTEPE YENİMAHALLE ANKARA
14 ABDURRAHİM KARAKOÇ İLKOKULU ETİMESGUT ANKARA
15 GAZİ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ YENİMAHALLE ANKARA
16 DOĞAN ÇAĞLAR ÖZEL EĞİTİM MESLEK LİSESİ ALTINDAĞ ANKARA
17 NASRETTİN HOCA İLKÖĞRETİM OKULU YENİMAHALLE ANKARA
                               E. ÖZEL SEKTÖR – YAŞAM ALANLARI   SİTE VE KONUTLAR
S.NO PROJE   ADI SEMT İLÇE İL
   01 GÖKTEŞEHİR RESİDANCE SİTESİ ÇUKURAMBAR BALGAT ANKARA
02  HAYAT SEBLA KONUTLARI ÇUKURAMBAR BALGAT ANKARA
03  AYKON SUİTES SİTESİ YÜZÜNCÜYIL BALGAT ANKARA
04 PARK ÇİFTLİK TOKİ  KONUTLARI A.O.Ç. YENİMAHALLE ANKARA
05 ADEN KONUTLARI A.O.Ç. YENİMAHALLE ANKARA
06 GORDİON KONUTLARI ÜMİTKÖY YENİMAHALLE ANKARA
07 AKKENT-2 SİTESİ BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
08 SARIKENT-2 SİTESİ BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
09 BATI YAKASI SİTESİ BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
10 BATI HAYAT SİTESİ BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
11 EGE BULVAR SİTESİ BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
12  EGE KARDELEN KONUTLARI SİTESİ BATIKENT YENİMAHALLE ANKARA
13 OASİS RESİDANCE ERYAMAN ETİMESGUT ANKARA
14 İZO-SER SİTE ERYAMAN ETİMESGUT ANKARA
15  BAŞKENT TERAS EVLERİ BALLICA ETİMESGUT ANKARA
16  ATAŞEHİR 1.  2. 3.  BLOKLAR SİTESİ YAŞAMKENT ÇAYYOLU ANKARA
17  ESENPARK KONUTLARI SİTESİ YAŞAMKENT ÇAYYOLU ANKARA
18 ÇAYYOLU MARİNEVLER I SİTESİ YAŞAMKENT ÇAYYOLU ANKARA
19 SERA SİTESİ ÇANKAYA ANKARA
20 VEGA SİTESİ ÇANKAYA ANKARA
21  PORTAKAL ÇİÇEĞİ APARTMANLARI ÇANKAYA ANKARA
22 VİZY0N PLAZA ÇANKAYA ANKARA
            F. ÖZEL SEKTÖR – MUHTELİF İLLERDE  GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ  PROJELERİMİZ
S.NO PROJE   ADI SEMT İLÇE İL
01 BİLLURKENT DEVRE MÜLK SİTESİ GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
02 OLEMARE RESİDANCE SİTESİ GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
03 OLEMARE RESİDANCE SİTESİ GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
04  OLABELLA DEVRE MÜLK SİTESİ GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
05 ONURKENT TATİL SİTESİ GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
06 GÜNDOĞAN SAHİL EVLERİ GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
07 ORKOBUS OTEL GÜNDOĞAN BODRUM MUĞLA
08  KARİA A.V.M. BODRUM MİLAS MUĞLA
09  BİLLURKENT DATÇA TATİL SİTESİ DATÇA MUĞLA
10 İKİZLERSİTESİ MERKEZ ÇANKIRI
11 TİLURA SİTESİ MERKEZ ÇANKIRI